PRACA dla kadrowej

Miejsce pracy: Świnoujście

Zakres obowiązków:
Prowadzenie spraw kadrowych pracowników Spółki, w tym:
- przygotowywanie i ewidencjonowanie dokumentacji dot. umów o pracę, szkoleń BHP, badań lekarskich i psychologicznych oraz szkoleń kierowców w celu uzyskania świadectwa kwalifikacji zawodowej, pracowników zatrudnionych w warunkach szczególnych,
- załatwianie formalności związanych z przyjmowaniem i odejściem pracowników,
- prowadzenie rejestru urlopów i delegacji służbowych,
- prowadzenie teczek akt osobowych,
- prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich, listy obecności pracowników,
- prowadzenie sprawozdawczości dot. spraw kadrowych, stanu zatrudnienia
- przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z Powiatowym Urzędem Pracy oraz ubezpieczeniem grupowym pracowników,
- archiwizowanie dokumentacji
Inne zadania zlecone przez Prezesa Spółki.

Nasze wymagania:
- posiadanie obywatelstwa polskiego,
- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku,
- pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,
- niekaralność za przestępstwa popełniane umyślnie i przestępstwa przeciwko mieniu, obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub przestępstwa skarbowe,
- wykształcenie wyższe (staż pracy minimum 2 lata na podobnym stanowisku), lub wykształcenie średnie (staż pracy minimum 4 lata na podobnym stanowisku),
- dobra znajomość obsługi komputera,
- znajomość przepisów z zakresu: prawa pracy, ustawy o czasie pracy kierowców, emeryturach i rentach, Pracowniczych Planów Kapitałowych, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Kasy Zapomogowo Pożyczkowej,  przepisów dot. ochrony danych osobowych i prowadzenia akt osobowych,
- praktyczna znajomość zagadnień kadrowych,
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, operatywność i zaangażowanie,
- umiejętność organizacji czasu pracy, sumienność i rzetelność,
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (premia, dodatek stażowy, trzynasta pensja, nagroda jubileuszowa, wszystkie świadczenia pracownicze z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych tzn. „wczasy pod gruszą”, paczki dla dzieci do lat 13, świadczenia z okazji świąt itd.),
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
szkolenia dokształcające,
- możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach oraz do Kasy Zapomogowo Pożyczkowej,
- otrzymanie biletu wolnej jazdy do korzystania z darmowych przejazdów komunikacją miejską w Świnoujściu na wszystkich obsługiwanych liniach komunikacyjnych,

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B.

Nie zwlekaj, złóż dokumenty, umów się na rozmowę i dołącz do naszego zespołu

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy składać na formularzu kandydata dostępnym na stronie www.ka.swinoujscie.pl w zakładce praca, osobiście w sekretariacie spółki w  Świnoujściu, ul. Karsiborska 33a lub drogą elektroniczną na e-mail:

Tel./fax: 91 321 45 40 wew. 1                                                     sekretariat@ka.swinoujscie.pl

Załączniki

Powiadom znajomego