PRACA dla sprzątaczki - zmywacza pojazdów

PRACA dla sprzątaczki – zmywacza pojazdów

Miejsce pracy: Świnoujście

Zakres obowiązków:
- sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń socjalnych (szatnie, kuchnie, łazienki, korytarze, sanitariaty), w zastępstwie również sprzątanie autobusów,

- dbanie o sprawność techniczną maszyn wspomagających sprzątanie,
- bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości w pomieszczeniach socjalnych i łazienkach,
- inne prace gospodarcze wynikające z bieżących potrzeb.

Nasze wymagania:
- odpowiedzialność i dyspozycyjność (praca zmianowa),
- sumienność, dokładność, samodzielność, punktualność,
- dobra organizacja pracy własnej,
- umiejętność obsługi urządzeń AGD.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (premia, dodatek stażowy, trzynasta pensja, nagroda jubileuszowa, wszystkie świadczenia pracownicze z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych tzn. „wczasy pod gruszą”, paczki dla dzieci do 13 lat, świadczenia z okazji świąt itd.),
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy,
możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
- doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy,
- uprawnienia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską – BILET WOLNEJ JAZDY,
- pełną wypłatę nadgodzin wg kodeksu pracy,
- dodatek za godziny nocne,
- elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
- niezbędne narzędzia pracy.

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B.

Nie zwlekaj, złóż dokumenty, umów się na rozmowę i dołącz do naszego zespołu

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy składać na formularzu kandydata dostępnym na stronie www.ka.swioujscie.pl w zakładce praca, osobiście w sekretariacie spółki
w Świnoujściu, ul. Karsiborska 33a lub drogą elektroniczną na e-mail:

Tel./fax: 91 321 45 40 wew. 1                                                     sekretariat@ka.swinoujscie.pl

Załączniki

Powiadom znajomego