W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Tłumacz języka migowego online 

Urząd Miasta Świnoujście

ul. Wojska Polskiego 1/5
72-600 Świnoujście
tel. (91) 321 31 93
fax  (91) 321 59 95

email: soi@um.swinoujscie.pl


Adres ePuap, numer adresu PEF oraz NIP i REGON   


Wykaz kont Gminy Miasto Świnoujście


Lista jednostek nieodpłatnego wsparcia i poradnictwa

Rada Miasta Świnoujście VIII kadencji 2018 - 2023

  1. Jabłońska Elżbieta – Przewodnicząca Rady Miasta
    e-mail: ejablonska@um.swinoujscie.pl

  2. Niewiarowski Marek – I Wiceprzewodniczący Rady Miasta
    e-mail: mniewiarowski@um.swinoujscie.pl

  3. Jurkiewicz Jacek - Wiceprzewodniczący Rady Miasta
    e-mail: jjurkiewicz@um.swinoujscie.pl

  4. Agatowska Joanna
    e-mail: jagatowska@um.swinoujscie.pl

  5. Bartkowiak Stanisław
    e-mail: sbartkowiak@um.swinoujscie.pl

  6. Borowski Jan
    e-mail: jborowski@um.swinoujscie.pl

  7. Góreczny Wiesław
    e-mail: wgoreczny@um.swinoujscie.pl

  8. Ilczuk Magdalena
    e-mail: milczuk@um.swinoujscie.pl

  9. Kaczmarek Agnieszka
    e-mail: akaczmarek@um.swinoujscie.pl

  10. Koss Grzegorz
    e-mail: gkoss@um.swinoujscie.pl

  11. Kowalski Leon Ryszard
    e-mail: rkowalski@um.swinoujscie.pl

  12. Marszałek Sylwia
    e-mail: smarszalek@um.swinoujscie.pl

  13. Mrozek Andrzej
    e-mail: amrozek@um.swinoujscie.pl

  14. Nowicki Sławomir
    e-mail: snowicki@um.swinoujscie.pl

  15. Rachtan Agnieszka
    e-mail: arachtan@um.swinoujscie.pl

  16. Staszyński Andrzej
    e-mail: astaszynski@um.swinoujscie.pl

  17. Szpytko Krzysztof
    e-mail: kszpytko@um.swinoujscie.pl

  18. Teterycz Ryszard
    e-mail: rteterycz@um.swinoujscie.pl

  19. Waga Leszek
    e-mail: lwaga@um.swinoujscie.pl

  20. Włodarczyk Jarosław
    e-mail: jwlodarczyk@um.swinoujscie.pl

  21. Zdybel Aneta
    e-mail: azdybel@um.swinoujscie.pl

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Szczecinie w sprawie wstąpienia w skład Rady Miasta Pani Anety Zdybel, Pana Grzegorza Kossa i Pani Magdaleny Ilczuk

Postanowienie Postanowienie Komisarza Wyborczego w Szczecinie w sprawie wygaśnięcia mandatu Pani Doroty Konkolewskiej

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Szczecinie w sprawie wstąpienia w skład Rady Miasta Pani Doroty Mikulskiej

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Szczecinie I w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Pani Doroty Mikulskiej

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Szczecinie I w sprawie obsadzenia mandatu (Pani Agnieszka Rachtan)



KLUBY RADNYCH:

Klub Radnych "Koalicja Obywatelska" w składzie:
1. Jan Borowski - Przewodniczący Klubu,
2. Wiesław Góreczny,
3. Elżbieta Jabłońska,
4. Agnieszka Rachtan,
5. Leszek Waga.

Klub Radnych "Wybieram Świnoujście" w składzie:
1. Leon Ryszard Kowalski - Przewodniczący Klubu,
2. Magdalena Ilczuk,
3. Grzegorz Koss,
4. Marek Niewiarowski,
5. Aneta Zdybel.

Klub Radnych "LEWICA RAZEM" w składzie:
1. Joanna Agatowska - Przewodnicząca Klubu,
2. Ryszard Teterycz - Wiceprzewodniczący Klubu,
3. Stanisław Bartkowiak,
4. Agnieszka Kaczmarek,
5. Krzysztof Szpytko,
6. Jarosław Włodarczyk.

Klub Radnych "Prawa i Sprawiedliwości" w składzie:
1. Andrzej Staszyński - Przewodniczący Klubu,
2. Jacek Jurkiewicz,
3. Andrzej Mrozek.

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane