PRACA dla robotnika gopodarczego (konserwatora obiektów i urządzeń)

PRACA dla robotnika gospodarczego (konserwatora obiektów i urządzeń)

Miejsce pracy: Świnoujście

Zakres obowiązków:
• wykonywanie drobnych prac naprawczo - remontowych, w tym m.in.: drobne prace elektryczne, prace związane z konserwacją urządzeń wodno- kanalizacyjnych, drobne prace glazurnicze, naprawa zamków, uszczelnianie skrzydeł drzwi i okien,
• dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektów (bramy, ogrodzenie, zamki),
• prace remontowo- malarskie w zakresie podstawowym (gipsowanie, szpachlowanie, malowanie pomieszczeń, zakładanie i naprawa wykładzin),
• prace naprawcze związane ze sprzętem biurowym (naprawa biurek, krzeseł, stołów),
• prace porządkowe na zewnątrz m.in.: sprzątanie śmieci, grabienie liści, odśnieżanie powierzchni chodników i parkingów, pielenie chaszczy, koszenie traw,
• inne prace gospodarcze wynikające z bieżących potrzeb.

Nasze wymagania:
• odpowiedzialność i dyspozycyjność (praca zmianowa),
• sumienność, dokładność, samodzielność, punktualność,
• dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie (premia, dodatek stażowy, trzynasta pensja, nagroda jubileuszowa, wszystkie świadczenia pracownicze z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych tzn. „wczasy pod gruszą”, paczki dla dzieci do 13 lat, świadczenia z okazji świąt itd.),
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy,
• możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach oraz Kasy Zapomogowo Pożyczkowej,
• doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy,
• uprawnienia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską – BILET WOLNEJ JAZDY,
• dodatek za godziny nocne,
• elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
• niezbędne narzędzia pracy,

Mile widziane:
• prawo jazdy kat. B.

NIE ZWLEKAJ, ZŁÓŻ DOKUMENTY, UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy składać na formularzu kandydata dostępnym na stronie www.ka.swioujscie.pl w zakładce praca, osobiście w sekretariacie spółki w Świnoujściu, ul. Karsiborska 33a lub drogą elektroniczną na e-mail: sekretariat@ka.swinoujscie.pl

Tel./fax: 91 321 45 40 wew. 1

Załączniki

Powiadom znajomego