Skład Komisji


 Skład
Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
w Świnoujściu



powołanej Zarządzeniem Nr 3/2008 Prezydenta Miasta Świnoujścia z dnia 7 stycznia 2008 r.

zmieniony Zarządzeniami Prezydenta Miasta Świnoujście, Nr:
7/2009 z dnia 7 stycznia 2009 r.
223/2009 z dnia 25 marca 2009 r.
684/2009 z dnia 16 października 2009 r.
14/2011 z dnia 12 stycznia 2011 r.
187/2012 z dnia 3 kwietnia 2012 r.
680/2012 z dnia 7 grudnia 2012 r.
94/2015 z dnia 23 lutego 2015 r.
676/2016 z dnia 30 grudnia 2016 r.
371/2017 z dnia 28 czerwca 2017 r.


Przewodniczący Komisji  - Sławomir Wojtyłko
Członek Komisji             - Dominika Apanasik
Członek Komisji             -
Joanna Ingielewicz                 
Członek Komisji             - Lidia Karof 
Członek Komisji             - Michał Mackiewicz
Członek Komisji             - Małgorzata Musialska
Członek Komisji             - Agnieszka Sosińska              
          




 


Wytworzył: Prezydent Miasta Świnoujścia (13 maja 2005)
Opublikował: Agnieszka Brakoniecka (20 września 2005, 12:16:38)

Ostatnia zmiana: Agnieszka Sosińska (3 lipca 2017, 11:43:45)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 5727

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij