Urząd Miasta Świnoujście

ul. Wojska Polskiego 1/5
72-600 Świnoujście
tel. (91) 321 31 93
fax  (91) 327 86 04

email: sekretariat@um.swinoujscie.pl

NIP: 8550020644
REGON: 000591900

Spis telefonów

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY: KONSERWATOR –ELEKTRYK-KIEROWCA

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Rodzaj umowy: okres próbny

Wymiar czasu pracy: cały etat

System pracy: jedna zmiana

Wynagrodzenie: 2100,00 zł brutto + wysługa + premia uznaniowa

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Doświadczenie zawodowe: praca na podobnym stanowisku; staż pracy ogółem 5 lat

Umiejętności/uprawnienia: prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1kV, pracownicza książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zakres obowiązków: bieżąca naprawa sprzętu i urządzeń w ramach posiadanych umiejętności, usuwanie na bieżąco awarii elektrycznych w ramach posiadanych uprawnień, przewóz dzieci wraz z opiekunami oraz pracowników Ośrodka zgodnie ze zleceniem przełożonego, dbanie o samochód służbowy oraz ład i porządek w garażu,

Data rozpoczęcia pracy: 26.03.2018 r.

Tel. do kontaktu: 91 321 08 24, 91 321 54 26

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

Zamknij