Urząd Miasta Świnoujście


ul. Wojska Polskiego 1/5
72-600 Świnoujście
tel. (91) 321 31 93
fax  (91) 327 86 04


email: sekretariat@um.swinoujscie.pl


NIP: 8550020644
REGON: 000591900

Spis telefonów

Dyżury Radnych w 2016 roku

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


WYKAZ DYŻURÓW RADNYCH W 2016 ROKU,
które odbywają się w Biurze Rady Miasta, ul. Wojska Polskiego 1/5
w poniedziałki od godz. 16.00 do godz. 18.00.
 
11 stycznia                 - Sławomir NOWICKI

18 stycznia                 - Sebastian OLSZAR

25 stycznia                 - Andrzej STASZYŃSKI

1 lutego                      - Krzysztof SZPYTKO

8 lutego                      - Jarosław WŁODARCZYK

15 lutego                    - Stanisław BARTKOWIAK

22 lutego                    - Alicja BOHDZIEWICZ

29 lutego                    - Jan BOROWSKI

7 marca                      - Waldemar BUCZYŃSKI

14 marca                    - Robert GAWROŃSKI

21 marca                    - Wiesław GÓRECZNY

4 kwietnia                  - Elżbieta JABŁOŃSKA

11 kwietnia                - Jacek JURKIEWICZ  

18 kwietnia                - Kamil JANTA-LIPIŃSKI

25 kwietnia                - Zdzisław MERCHELSKI

9 maja                        - Andrzej MROZEK

16 maja                      - Marek NIEWIAROWSKI
 
23 maja                      - Kazimierz NOWICKI
 
30 maja                      - Sławomir NOWICKI
 
6 czerwca                   - Sebastian OLSZAR
 
13 czerwca                 - Andrzej STASZYŃSKI
 
20 czerwca                 - Krzysztof SZPYTKO
 
27 czerwca                 - Jarosław WŁODARCZYK
 
4 lipca                         - Stanisław BARTKOWIAK
 
11 lipca                       - Alicja BOHDZIEWICZ
 
18 lipca                       - Jan BOROWSKI
 
25 lipca                       - Waldemar BUCZYŃSKI
 
1 sierpnia                   - Robert GAWROŃSKI
 
8 sierpnia                   - Wiesław GÓRECZNY
 
22 sierpnia                 - Elżbieta JABŁOŃSKA
 
29 sierpnia                 - Kamil JANTA-LIPIŃSKI
 
5 września                  - Jacek JURKIEWICZ
 
12 września                - Zdzisław MERCHELSKI
 
19 września                - Andrzej MROZEK
 
26 września                - Marek NIEWIAROWSKI
 
3 października            - Kazimierz NOWICKI
 
10 października          - Sławomir NOWICKI
 
17 października          - Sebastian OLSZAR
 
24 października          - Andrzej STASZYŃSKI
 
7 listopada                 - Krzysztof SZPYTKO
 
14 listopada               - Jarosław WŁODARCZYK
 
21 listopada                - Stanisław BARTKOWIAK
 
28 listopada               - Alicja BOHDZIEWICZ
 
5 grudnia                    - Jan BOROWSKI
 
12 grudnia                  - Waldemar BUCZYŃSKI
 
19 grudnia                  - Robert GAWROŃSKI
                       

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij