Urząd Miasta Świnoujście


ul. Wojska Polskiego 1/5
72-600 Świnoujście
tel. (91) 321 31 93
fax  (91) 327 86 04


email: sekretariat@um.swinoujscie.pl


NIP: 8550020644
REGON: 000591900

Spis telefonów

Dyżury Radnych w 2015 roku

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

WYKAZ DYŻURÓW RADNYCH W 2015 ROKU,które odbywają się w Biurze Rady Miasta, ul. Wojska Polskiego 1/5 

Dyżury Radnych w każdy poniedziałek od godz. 16:00 do godz. 18:00

12 stycznia           - Stanisław BARTKOWIAK
19 stycznia           - Alicja BOHDZIEWICZ
26 stycznia           - Jan BOROWSKI
2 lutego               - Waldemar BUCZYŃSKI
9 lutego               - Robert GAWROŃSKI
16 lutego             - Wiesław GÓRECZNY
23 lutego             - Elżbieta JABŁOŃSKA
2 marca               - Kamil JANTA-LIPIŃSKI
9 marca               - Jacek JURKIEWICZ
16 marca             - Zdzisław MERCHELSKI
23 marca             - Andrzej MROZEK
30 marca             - Marek NIEWIAROWSKI
13 kwietnia          - Kazimierz NOWICKI
20 kwietnia          - Sławomir NOWICKI
27 kwietnia          - Andrzej STASZYŃSKI
4 maja                - Andrzej SZCZODRY
11 maja              - Krzysztof  SZPYTKO
18 maja              - Jarosław WŁODARCZYK
25 maja              - Stanisław BARTKOWIAK
1 czerwca             - Alicja BOHDZIEWICZ
8 czerwca             - Jan BOROWSKI
15 czerwca           - Waldemar BUCZYŃSKI
22 czerwca           - Robert GAWROŃSKI
29 czerwca           - Wiesław GÓRECZNY
6 lipca                 - Elżbieta JABŁOŃSKA
13 lipca               - Kamil JANTA-LIPIŃSKI
20 lipca               - Jacek JURKIEWICZ
27 lipca               - Zdzisław MERCHELSKI
3 sierpnia            - Andrzej MROZEK
10 sierpnia          - Marek NIEWIAROWSKI
17 sierpnia          - Kazimierz NOWICKI
24 sierpnia          - Sławomir NOWICKI
31 sierpnia          - Andrzej STASZYŃSKI
7 września           - Andrzej SZCZODRY
14 września         - Krzysztof  SZPYTKO
21 września         - Jarosław WŁODARCZYK
28 września         - Stanisław BARTKOWIAK
5 października     - Alicja BOHDZIEWICZ
12 października    - Jan BOROWSKI
19 października    - Waldemar BUCZYŃSKI
26 października    - Robert GAWROŃSKI
2 listopada           - Wiesław GÓRECZNY
9 listopada           - Elżbieta JABŁOŃSKA
16 listopada          - Kamil JANTA-LIPIŃSKI
23 listopada          - Jacek JURKIEWICZ
30 listopada          - Zdzisław MERCHELSKI
7 grudnia              - Andrzej MROZEK
14 grudnia            - Marek NIEWIAROWSKI
21 grudnia            - Kazimierz NOWICKI
 

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij