Urząd Miasta Świnoujście


ul. Wojska Polskiego 1/5
72-600 Świnoujście
tel. (91) 321 31 93
fax  (91) 327 86 04


email: sekretariat@um.swinoujscie.pl


NIP: 8550020644
REGON: 000591900

Spis telefonów

Dyżury Radnych Miasta Świnoujście w roku 2013

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


WYKAZ DYŻURÓW RADNYCH W 2013 ROKU,
które odbywają się w Biurze Rady Miasta, ul. Wojska Polskiego 1/5 

Dyżury Prezydium Rady Miasta:

Przewodniczący Rady Miasta - Paweł Sujka - poniedziałek godz. 9:00 - 13:00   

Wiceprzewodniczący Rady Miasta - Ryszard Teterycz - piątek godz. 13:00 - 15:00
oraz w każdą trzecią środę miesiąca, w godzinach od 17:00 do 18:30 w filii Miejskiego Domu
Kultury Warszów.

Wiceprzewodniczący Rady Miasta - Zenon Gudzowski - czwartek godz. 13:00 - 14:00

Dyżury Radnych w każdy poniedziałek od godz. 16:00 do godz. 18:00

  7 stycznia           - Rafał PUSZ
14 stycznia           - Andrzej STASZYŃSKI
21 stycznia           - Andrzej SZCZODRY
28 stycznia           - Dariusz ŚLIWIŃSKI
4 lutego               - Ryszard TETERYCZ
11 lutego             - Jarosław WŁODARCZYK
18 lutego             - Stanisław BARTKOWIAK
25 lutego             - Bogusław BRZEZOWSKI
4 marca               - Waldemar BUCZYŃSKI
11 marca             - Krystyna DULNIK
18 marca             - Helena FRANKOWSKA
25 marca             - Wiesław GÓRECZNY       
8 kwietnia            - Zenon GUDZOWSKI
15 kwietnia          - Elżbieta JABŁOŃSKA
22 kwietnia          - Jacek JURKIEWICZ
29 kwietnia          - Robert GAWROŃSKI
6 maja                - Grzegorz KOSS
13 maja              - Irena KURSZEWSKA
20 maja              - Andrzej MROZEK
27 maja              - Sławomir NOWICKI
3 czerwca             - Rafał PUSZ
10 czerwca           - Andrzej STASZYŃSKI
17 czerwca           - Andrzej SZCZODRY
24 czerwca           - Dariusz ŚLIWIŃSKI
1 lipca                 - Ryszard TETERYCZ
8 lipca                 - Jarosław WŁODARCZYK
15 lipca               - Stanisław BARTKOWIAK
22 lipca               - Bogusław BRZEZOWSKI
29 lipca               - Waldemar BUCZYŃSKI
5 sierpnia            - Krystyna DULNIK
12 sierpnia          - Helena FRANKOWSKA
19 sierpnia          - Wiesław GÓRECZNY
26 sierpnia          - Zenon GUDZOWSKI
2 września           - Elżbieta JABŁOŃSKA
9 września           - Jacek JURKIEWICZ
16 września         -  Robert GAWROŃSKI
23 września         - Grzegorz KOSS
30 września         - Irena KURSZEWSKA
7 października     - Andrzej MROZEK
14 października   - Sławomir NOWICKI
21 października   - Rafał PUSZ
28 października   - Andrzej STASZYŃSKI
4 listopada          - Andrzej SZCZODRY
18 listopada        - Dariusz ŚLIWIŃSKI
25 listopada        - Ryszard TETERYCZ
2 grudnia             - Jarosław WŁODARCZYK
9 grudnia             - Stanisław BARTKOWIAK
16 grudnia           - Bogusław BRZEZOWSKI
23 grudnia           - Waldemar BUCZYŃSKI
30 grudnia           - Krystyna DULNIK
 
 

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij