Urząd Miasta Świnoujście


ul. Wojska Polskiego 1/5
72-600 Świnoujście
tel. (91) 321 31 93
fax  (91) 327 86 04


email: sekretariat@um.swinoujscie.pl


NIP: 8550020644
REGON: 000591900

Spis telefonów

Dyżury Radnych Miasta Świnoujście w roku 2012

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

WYKAZ DYŻURÓW RADNYCH W 2012 ROKU,
które odbywają się w Biurze Rady Miasta, ul. Wojska Polskiego 1/5 

Dyżury Prezydium Rady Miasta:

Przewodniczący Rady Miasta - Paweł Sujka 
poniedziałek godz. 9:00 - 13:00   

Wiceprzewodniczący Rady Miasta - Ryszard Teterycz 
piątek godz. 13:00 - 15:00

Wiceprzewodniczący Rady Miasta - Zenon Gudzowski  
czwartek godz. 13:00 - 14:00

Dyżury Radnych w każdy poniedziałek od godz. 16:00 do godz. 18:00

9 stycznia - Stanisław BARTKOWIAK 
16 stycznia - Bogusław BRZEZOWSKI
23 stycznia - Waldemar BUCZYŃSKI
30 stycznia - Krystyna DULNIK
6 lutego - Helena FRANKOWSKA
13 lutego - Wiesław GÓRECZNY
20 lutego - Elżbieta JABŁOŃSKA
27 lutego - Jacek JURKIEWICZ
5 marca - Tadeusz KACZMAREK
12 marca - Grzegorz KOSS
19 marca - Irena KURSZEWSKA
26 marca - Andrzej MROZEK  
2 kwietnia - Sławomir NOWICKI
16 kwietnia - Rafał PUSZ
23 kwietnia - Andrzej STASZYŃSKI
30 kwietnia - Andrzej SZCZODRY
7 maja - Dariusz ŚLIWIŃSKI
14 maja - Jarosław WŁODARCZYK
21 maja - Stanisław BARTKOWIAK
28 maja - Bogusław BRZEZOWSKI
4 czerwca - Waldemar BUCZYŃSKI
11 czerwca - Krystyna DULNIK
18 czerwca - Helena FRANKOWSKA
25 czerwca - Wiesław GÓRECZNY
2 lipca - Elżbieta JABŁOŃSKA
9 lipca - Jacek JURKIEWICZ
16 lipca - Tadeusz KACZMAREK
23 lipca - Grzegorz KOSS
30 lipca - Irena KURSZEWSKA (w zastępstwie Radna Elżbieta Jabłońska)
6 sierpnia - Andrzej MROZEK
13 sierpnia - Sławomir NOWICKI
20 sierpnia - Rafał PUSZ
27 sierpnia - Andrzej STASZYŃSKI
3 września - Andrzej SZCZODRY
10 września - Dariusz ŚLIWIŃSKI
17 września - Jarosław WŁODARCZYK
24 września - Stanisław BARTKOWIAK
1 października - Bogusław BRZEZOWSKI
8 października - Waldemar BUCZYŃSKI
15 października - Krystyna DULNIK
22 października - Helena FRANKOWSKA
29 października - Wiesław GÓRECZNY
5 listopada - Elżbieta JABŁOŃSKA
12 listopada - Jacek JURKIEWICZ
19 listopada - Tadeusz KACZMAREK
26 listopada - Grzegorz KOSS
3 grudnia - Irena KURSZEWSKA
10 grudnia - Andrzej MROZEK
17 grudnia - Sławomir NOWICKI


Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij