Urząd Miasta Świnoujście


ul. Wojska Polskiego 1/5
72-600 Świnoujście
tel. (91) 321 31 93
fax  (91) 327 86 04


email: sekretariat@um.swinoujscie.pl


NIP: 8550020644
REGON: 000591900

Spis telefonów

Dyżury Radnych Miasta Świnoujście w roku 2011

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

WYKAZ DYŻURÓW RADNYCH W 2011 ROKU, które odbywają się w Biurze Rady Miasta, ul. Wojska Polskiego 1/5.   

Dyżury Prezydium Rady Miasta:

Przewodniczący Rady Miasta - Paweł Sujka
poniedziałek godz. 9:00 - 13:00  

Wiceprzewodniczący Rady Miasta - Ryszard Teterycz
piątek godz. 13:00 - 15:00

Wiceprzewodniczący Rady Miasta - Zenon Gudzowski 
czwartek godz. 13:00 - 14:00

Dyżury Radnych w każdy poniedziałek od godz. 16:00 do godz. 18:00.
 
10 stycznia    - Stanisław Bartkowiak
17 stycznia    - Bogusław Brzezowski
24 stycznia    - Waldemar Buczyński
31 stycznia    - Krystyna Dulnik
7 lutego        - Helena Frankowska  
14 lutego      - Wiesław Góreczny
21 lutego      - Elżbieta Jabłońska
28 lutego      - Tadeusz Kaczmarek
7 marca        - Grzegorz Koss
14 marca      - Irena Kurszewska
21 marca      - Andrzej Mrozek
28 marca      - Sławomir Nowicki                       
4 kwietnia     - Andrzej Staszyński
11 kwietnia   - Andrzej Szczodry
18 kwietnia   - Dariusz Śliwiński
2 maja         - Jarosław Włodarczyk
9 maja         - Edward Zając
16 maja       - Ewa Żmuda-Trzebiatowska
23 maja       - Stanisław Bartkowiak
30 maja       - Bogusław Brzezowski
6 czerwca     - Waldemar Buczyński
13 czerwca    - Krystyna Dulnik
20 czerwca    - Helena Frankowska
27 czerwca    - Wiesław Góreczny
4 lipca         - Elżbieta Jabłońska   
11 lipca       - Tadeusz Kaczmarek
18 lipca        - Grzegorz Koss
25 lipca        - Irena Kurszewska
1 sierpnia     - Andrzej Mrozek
8 sierpnia     - Sławomir Nowicki   
22 sierpnia   - Andrzej Staszyński 
29 sierpnia   - Andrzej Szczodry
5 września    - Dariusz Śliwiński
12 września    - Jarosław Włodarczyk
19 września    - Edward Zając
26 września    - Ewa Żmuda-Trzebiatowska
3 października    - Stanisław Bartkowiak
10 października  - Bogusław Brzezowski
17 października  - Waldemar Buczyński
24 października  - Krystyna Dulnik
31 października  - Helena Frankowska
7 listopada       - Wiesław Góreczny
14 listopada     - Elżbieta Jabłońska
21 listopada     - Tadeusz Kaczmarek
28 listopada     - Grzegorz Koss
5 grudnia         - Irena Kurszewska
12 grudnia       - Andrzej Mrozek
19 grudnia       - Sławomir Nowicki
 
 
 


Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij